Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 745 deltagere, heraf har de 740 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Sorter efter

Achim Richarz

Virksomhed: CycloMedia Technology B.V.

Agnieszka Nielsen

Virksomhed: Styrelsen for Dataforsyning og Effektivisering

Aimée Pedersen

Virksomhed: Vordingborg Kommune

Alain Arnaud

Virksomhed: Mercator Ocean

Alan Nissen

Virksomhed: Orbicon Informatik

Alex Christiansen

Virksomhed: Brøndby Kommune

Alexander Guldbrandsen

Virksomhed: Udviklings- og Forenklingsstyrelsen

Alice Broeng Andersen

Virksomhed: Styrelsen for Dataforsyning og Effektivisering

Allan Hansen

Virksomhed: Danmarks Statistik

Allan Kristensen

Virksomhed: Miljøstyrelsen

Allan Larsen

Virksomhed: LIFA A/S

Allan Lundgren

Virksomhed: Vejdirektoratet

Allan Wittorff

Virksomhed: COWI A/S

Allan Gyldendal Frederiksen

Virksomhed: Syddjurs Kommune

Allan Idd Jensen

Virksomhed: Geodatastyrelsen

Amir Shafaat

Virksomhed: Geodatastyrelsen

Amira Roula

Virksomhed: Agency9 AB

Anders Bjørnsson

Virksomhed: Erhvervsstyrelsen

Anders Damsgaard

Virksomhed: Miljøstyrelsen

Anders Duerlund

Virksomhed: Verdo Go Green A/S

Anders Fertin

Virksomhed: Styrelsen for Dataforsyning og Effektivisering

Anders Fischer

Virksomhed: 32N

Anders Hartmann-Andersen

Virksomhed: Hexagon Safety & Infrastructure

Anders Hermund

Virksomhed: KADK - Det Kongelige Danske Kunstakademis Arkitektskole

Anders Gai Lassen

Virksomhed: Geodatastyrelsen

Anders Knørr Lyseen

Virksomhed: KMD A/S

Anders Møller Jacobsen

Virksomhed: Lautec Aps

Anders Møller Jørgensen

Virksomhed: LIFA A/S

Anders Rieck Sørensen

Virksomhed: Aalborg Kommune

Andreas Mogensen

Virksomhed: ESA

Andreas Pedersen

Virksomhed: Miljøstyrelsen

Ane Kjeldgaard

Virksomhed: Aarhus Universitet

Ane Kirstine Aagaard Rasmussen

Virksomhed: Geodatastyrelsen

Anette Holm Nielsen

Virksomhed: Vejdirektoratet

Anja Jerow

Virksomhed: Helsingør Kommune

Anna Christiansen

Virksomhed: Københavns Kommune

Anna Delcomyn

Virksomhed: Styrelsen for Dataforsyning og Effektivisering

Anna Schiøler

Virksomhed: Vordingborg Kommune

Anna Slots

Virksomhed: Kalundborg Kommune

Anna Schouboe Thøgersen

Virksomhed: Naturstyrelsen

Anna Weber Henriksen

Virksomhed: Kunstner, Geoforum

Annabelle Lund

Virksomhed: Rødovre Kommune

Anne Christensen

Virksomhed: Aalborg Kommune

Anne Lyngholm

Virksomhed: Region Syddanmark

Anne Birgitte Klitgaard

Virksomhed: Uddannelses- og Forskningsministeriet

Anne Grete Rasmussen

Virksomhed: Haderslev Kommune

Anne Kronby Andersen

Virksomhed: Ringsted Kommune

Anne Marie Carstens

Virksomhed: KL

Anne Marie Findsen

Virksomhed: Helsingør Kommune

Anne Mette Egge Olsen

Virksomhed: Orbicon A/S

VisitAalborg Production A/S - Kjellerups Torv 5, niv. 13 - 9000 - Aalborg - 99317502 - hbm@aalborg.dk